AKTUALNOŚCISPORT

Błaszczak, Mucha i Sadowski Fighterami VI kolejki Ligi Futsalu!

Organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu na sezon 2017/2018 pozyskali do współpracy SPONSORÓW TYTULARNYCH i PARTNERÓW. Są to firmy: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Firma MW SPORT swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki EXTRALIGI oraz klasyfikację „MW SPORT FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną w tej klasyfikacji będzie sprzęt sportowy w formie strojów! NEPTUN będzie wspierać I LIGĘ, a w jej ramach klasyfikację „NEPTUN FIGHTER I LIGA”. Natomiast firma OLIMP TROFEA SPORTOWE swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki LIGI OLDBOJÓW oraz klasyfikację „OLIMP FIGHTER LIGA OLDBOJÓW”.
Tak jak przed rokiem organizatorzy rozgrywek wybierają FIGHTERA KOLEJKI. Od tego sezonu już w każdej lidze! W extralidze nagrodą każdorazowo jest voucher na wykonanie spersonalizowanej koszulki treningowej ufundowany przez firmę MW SPORT.
Za VI kolejkę extraligi tytuł ten przypadł MARCINOWI BŁASZCZAKOWI, który w meczu Perłą Progres Mełgiew popisał się kilkoma świetnymi interwencjami i wspólnie z Łukaszem Strugiem poprowadził zespół Metalowców do cennej wygranej 4:3!
W I lidze nagrodą jest statuetka fundowana przez firmę HYDROCENTRUM. W VI serii spotkań tytuł fightera kolejki otrzymał MARCELI MUCHA (Starostwo Powiatowe), który w zwycięskiej 5:1 potyczce przeciwko niepokonanemu wcześniej Kos-Witowi 1997 „ustrzelił” hat-tricka!
W lidze oldbojów w VI kolejce doceniony został MATEUSZ SADOWSKI. Dzięki jego „zimnej krwi” i celnemu strzałowi z przedłużonego rzutu karnego ekipa Solidarności PZL na 30 sekund przed końcową syreną uratowała remis 2:2 w meczu z Misztal Meble. Tu nagrodą jest statuetka ufundowana przez firmę OLIMP TROFEA SPORTOWE.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button