RELACJA LIVE – III LIGA: AVIA ŚWIDNIK – LEWART LUBARTÓW!!!

W ramach XI kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi o godz. 15.00 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 2 w Świdniku rozpoczął się mecz piłki nożnej: Avia Świdnik – Lewart Lubartów. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!!!
wynik Lewart
AVIA ŚWIDNIK – LEWART LUBARTÓW 0:1 (0:0)
Bramka:
0:1 48 min Mateusz Kompanicki
Avia Świdnik: 22. Mateusz Zawiślak, 19. Marcin Byszewski, 14. Michał Maciejewski, 3. Patryk Grzegorczyk, 23. Adam Nowak, 15. Wiktor Bogusz, 7. Sebastian Orzędowski, 8. Patryk Dobrowolski (58′ 6. Mateusz Wołos), 4. Jakub Szymala (46′ 20. Oleg Rovbel), 10. Bartłomiej Mazurek (c), 11. Wojciech Białek.
Trener: Jacek Ziarkowski, kierownik drużyny: Edwin Kruk, masażysta: Włodzimierz Tiuchtiej, lekarz: Piotr Koper.
Zawodnicy rezerwowi: 1. Patryk Jaroszek,  20. Oleg Rovbel, 17. Adam Słowik, 16. Kamil Starok, 25. Krystian Joć, 6. Mateusz Wołos, 21. Konrad Podstawka.
Lewart: 12. Arkadiusz Szulc, 14. Hubert Kotowicz, 3. Tomasz Mitura, 2. Wojciech Bijan, 22. Dariusz Michna, 21. Wadym Semczuk (89′ 9. Dawid Pikul), 19. Jakub Niewęgłowski, 11. Karol Bujak (70′ 6. Michał Zuber), 8. Arkadiusz Rusinek, 7. Dawid Niewęgłowski (90+2′ 16. Ernest Wiącek), 10. Mateusz Kompanicki (83′ 5. Dominik Kula).
Trener: Grzegorz Białek, kierownik drużyny: Janusz Mitura.
Zawodnicy rezerwowi: 12. Adrian Parzyszek, 9. Dawid Pikul, 16. Ernest Wiącek, 17. Mateusz Gorgol, 5. Dominik Kula, 4. Bartłomiej Jezior, 6. Michał Zuber.
Sędziowie: główny – Wojciech Myć z Lublina, asystenci: Andrzej Zbytniewski i Łukasz Szczołko.
PRZEBIEG MECZU
7 min po rzucie wolnym Białka tuż obok bramki gółwkował Szymala
10 min po wrzutce Nowaka z lewej strony piłkę z glowy Białka w ostatniej chwili „zdjął” obrońca
12 min strzał Bijana z pięciu metrow trafił wprost w ręce Zawiślaka
16 min w zamieszaniu Nowak nie dogral do ustawionego przed pusta bramka Bialka
19 min strzal Maciejewskiego po rzucie roznym zablokowany przez obronce, chwile potem drugi rog i strzal Orzedowskiego wysoko nad bramka
25 min Byszewski z ptawej strony na wysokosci pola bramkowego zbyt mocno zagral do Bialka
26 min Mazurek glowa z pieciu metrow wprost w Szulca
37 min po strzale Mazurka z 5 metrow pilka w rekach Szulca
39 min zolta karta dla Bogusza
42 min strzal Nieweglowskiego w krotki rog obronil Zawislak
Do przerwy Avia – Lewart 0:0!
46 min zmiana w Avii, za Szymale wchodzi Rovbel
47 min minimalnie obok bramki strzelal Bialek
48 min Gol!!! 0:1!!! Mateusz Kompanicki!!! Strzal plaski zza pola karnego przy prawym slupku!!!
53 min grozny strzal Bialka pewnie obronil Szulc
55 min zolta kartka dla Dobrowolskiego
58 min zmiana w Avii, za Dobrowolskiego wszedl Wolos
62 min po wrzutce Nowaka z lewej strony Mazurek 2 metry obok slupka
64 min Bialek z rzutu wolnego wprost w Szulca
69 min po strzale glowa Kompanickiego pilka zatrzymala sie w blocie przed bramka Avii
70 min zmiana w Lewarcie, za Bujaka wszedl Zuber
73 min zolta kartka dla Orzedowskiego
75 min w zamieszaniu Bialek obok slupka, chwile potem strzal Maxurka zablokowany
78 min strzal Bialka z wolnego zablokowany przez obronce
83 min zmiana w Lewarcie, za Kompanickiego wszedl Kula
83 min w zamieszaniu na polu karnym gosci na spalonym byl Bialek
87 min z linii pola karnego nad bramka strzelal Bialek
89 min zmiana w Lewarcie, za Semczuka wszedl Pikul
90+1 min z wolnego Bialek – pilka w rekach Szulca
90+2 min zmiana w Lewarcie, za Dawida Nieweglowskiego wszedl Wiacek
90+3 min Zuber sam na sam z Zawiślakiem trafił w boczna siatke
Koniec meczu: Avia – Lewart 0:1!!!