AKTUALNOŚCI

Niecodzienne zachowanie 72-letniego rowerzysty

72-letni mieszkaniec Świdnika za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa został ukarany mandatem karnym. Mężczyzna jadąc po parkingu jednośladem uderzył w pojazd marki Renault. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia, by dalej kontynuować zakupy w innym sklepie. Policjanci przy współpracy z ochroną sklepu „przechytrzyli” sprawcę, który swoje zachowanie tłumaczył tym, że się przestraszył.
W miniony poniedziałek na jednym z parkingów w Świdniku przy markecie doszło do niecodziennego zdarzenia. 72-letni kierujący jednośladem najechał na jadący prawidłowo pojazd marki Renault. Na skutek zderzenia się pojazdów w osobówce zniszczona została powłoka lakiernicza prawego boku. Rowerzysta, któremu na szczęście nic się nie stało, wsiadł na swój rower i odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się okazało pojechał do innego marketu zrobić zakupy, a swój rower zabezpieczył zapięciem przy marketowej wiacie z koszykami zakupowymi. Po pewnym czasie przy jednośladzie pojawił się jego właściciel, który był bardzo zdziwiony na widok mundurowych.
72-latek za swoje zachowanie tłumaczył tym, że po zderzeniu z pojazdem się przestraszył i dlatego uciekł. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa poza drogą publiczną został ukarany mandatem karnym.
KPP Świdnik

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama