AKTUALNOŚCI

Niecodzienne zachowanie 72-letniego rowerzysty

72-letni mieszkaniec Świdnika za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa został ukarany mandatem karnym. Mężczyzna jadąc po parkingu jednośladem uderzył w pojazd marki Renault. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia, by dalej kontynuować zakupy w innym sklepie. Policjanci przy współpracy z ochroną sklepu „przechytrzyli” sprawcę, który swoje zachowanie tłumaczył tym, że się przestraszył.
W miniony poniedziałek na jednym z parkingów w Świdniku przy markecie doszło do niecodziennego zdarzenia. 72-letni kierujący jednośladem najechał na jadący prawidłowo pojazd marki Renault. Na skutek zderzenia się pojazdów w osobówce zniszczona została powłoka lakiernicza prawego boku. Rowerzysta, któremu na szczęście nic się nie stało, wsiadł na swój rower i odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się okazało pojechał do innego marketu zrobić zakupy, a swój rower zabezpieczył zapięciem przy marketowej wiacie z koszykami zakupowymi. Po pewnym czasie przy jednośladzie pojawił się jego właściciel, który był bardzo zdziwiony na widok mundurowych.
72-latek za swoje zachowanie tłumaczył tym, że po zderzeniu z pojazdem się przestraszył i dlatego uciekł. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa poza drogą publiczną został ukarany mandatem karnym.
KPP Świdnik

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama