AKTUALNOŚCISPORT

Juniorzy Piaskovii tym razem zawiedli

Srogi zawód sprawili tym razem juniorzy młodsi Piaskovii. W swoim kolejnym meczu Lubelskiej Ligi na Kościelcu młodzież z Piask uległa wyżej notowanemu Hetmanowi Gołąb 1:7 (0:3). Wicelider z premedytacją tego dnia obnażył wszelkie słabości gospodarzy aplikując im aż siedem goli. Pomimo tej porażki Piaskovia zachowała jeszcze szansę na zajęcie miejsca na podium. Warunek to wygrane w dwóch pozostałych meczach na finiszu sezonu.
Bramka: Piotr Kierepka (76′).
Piaskovia: Jakub Zawada, Patryk Tarczyluk, Piotr Kierepka, Marcel Kolasa, Krystian Fedorowicz, Bartosz Oleksiejuk, Sylwester Tatara, Jakub Zagraba (55′ Krystian Kowalczyk), Kacper Siedlecki, Maciej Skoczylas, Mateusz Kowalczyk.
Gospodarze stracili bramki kolejno w: 7′, 22′, 34′, 51′, 61′, 62′ i 79′ gry. Gol honorowy autorstwa Piotra Kierepki padł przy stanie 0:6.
Był to najsłabszy mecz tej drużyny od ponad dwóch lat. Żadnym usprawiedliwieniem nie jest to, że tego dnia zabrakło trzech zawodników z podstawowego składu. Zagraliśmy fatalnie w ataku i obronie. Jedynym pozytywem tego spotkania była bramka, którą w dniu swoich urodzin zdobył Kierepka. Teraz potrzeba nam mobilizacji na ostatnie dwa mecze tego sezonu. Najpierw zagramy siebie z Niedźwiadą, a potem na wyjeździe w Baranowie z tamtejszą Laskovią – przyznał po meczu z Hetmanem trener Artur Mazurek.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close