AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Rodzinna niedziela na sportowo!

W najbliższą niedzielę, 17 czerwca odbędzie się IV FESTIWAL BIEGOWY POWIATU ŚWIDNICKIEGO! Stowarzyszenie Biegający Świdnik zaprasza wszystkie rodziny, ceniące sobie wspólne i aktywne spędzanie czasu wolnego na bieżnię lekkoatletyczną SP 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku. Początek imprezy o godzinie 11.
– Będzie to wspaniała okazja do międzypokoleniowej integracji, a także do dobrej zabawy, w której mogą uczestniczyć zarówno najmłodsi jak i młodzież – dając dobry przykład młodemu pokoleniu.- zachęcają organizatorzy. Podczas spotkania zostanie zorganizowanych 5 biegów dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo od godziny 11 przewidziane są konkurencje sportowe oraz szereg atrakcji dla dzieci m. in.: malowanie twarzy, bańki mydlane. W czasie trwania festiwalu będzie nabyć pyszne ciasta wykonane przez biegaczy ze Stowarzyszenia Biegający Świdnik. Jak zwykle wydarzenie wspiera Starostwo Powiatowe w Świdniku. -Cieszę się, że spotkamy się już czwarty raz na Powiatowym Festiwalu Biegowym. To świetna impreza organizowana przez ludzi z pasją i sercem. Festiwal jest doskonałą okazją, żeby pokazać najmłodszym – naszym dzieciom i wnukom – jaką radość może dawać najprostsza forma ruchu czyli bieganie- mówi Jakub Osina, członek zarządu powiatu.
PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:
– Otwarcie „IV FESTIWALU BIEGOWEGO POWIATU ŚWIDNICKIEGO” i rozpoczęcie zapisów do poszczególnych biegów, od godziny 11.00
– Konkurencje sportowe i atrakcje dla dzieci, od godziny 11.00
– Bieg Przedszkolaka godzina 12.00 – Dystans 100 m
– Bieg klas 1-2 godzina 12.15 – Dystans 200 m
– Bieg klas 3-4 godzina 12.30 – Dystans 400 m
– Bieg klas 5-6 godzina 12.50 – Dystans 600 m
– Bieg klas Gimnazjum godzina 13.10 – Dystans 800 m

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button