AKTUALNOŚCISPORT

Do Świdnickiego Mundialu 2018 pozostały już tylko 4 dni

Trwa odliczanie do ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU '2018. Do arcyciekawie zapowiadającego się turnieju piłkarskiego drużyn 6-osobowych, który zostanie rozegrany w dniach 16 (sobota) i 17 (niedziela) czerwca br. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku pozostały już tylko 4 DNI!!! W zacnym gronie fundatorów nagród znalazł się – jak zawsze niezawodny – MARCIN GOŹDZIOŁKO! Jego firma IBRA ufundowała nagrody rzeczowe dla najlepszego bramkarza, strzelca oraz piłkarza ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU '2018! Natomiast hurtownia SPORTICO z Lublina WIESŁAWA SZKUTNIKA przekazała replikę oficjalnej piłki mistrzostw świata, które już w najbliższy czwartek rozpoczną się w Rosji. Taką właśnie futbolówką zostanie rozegrany ŚWIDNICKI MUNDIAL '2018!
Przypominamy, że zawody swoim HONOROWYM PATRONATEM między innymi objęli: ZBIGNIEW BARTNIK – Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, TOMASZ SZYDŁO – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5, która w tym roku obchodzi Jubileusz 30-lecia swojej działalności oraz TVP 3 – oddział w Lublinie. Ponadto sponsorami i partnerami tego ciekawie zapowiadającego się turnieju są media: Przegląd Świdnicki, Głos Świdnika, Nowy Tydzień w Świdniku, Nasz Świdnik, Lokalny Przegląd Piłkarski oraz portale: Świdnik Wysokich Lotów, lsw24.pl, lubelskapilka.pl i Lubsport. Ponadto firma Hydrocentrum, a także hurtownie sportowe: Sportico, IBRA oraz OLIMP z Lublina.
Szczegółowy program tego dwudniowego turnieju na http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,3073422,odliczamy-4-dni-do-swidnickiego-mundialu-2018-.html

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button