SPONSOROWANEŻYCIE I STYL

Czyż to – 6 kg nie robi cudownej różnicy?! – schudnij z Projektem Zdrowie

Wystarczyło kilka tygodni, by Pani Ania znów czarowała szczerym uśmiechem, a radość w oczach zagościła na stałe. Pani Ania schudła 5,6 kg w ciągu 4 tygodni, wróciła do poprzedniego rozmiaru ubrań i tryska energią. Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką.Projekt zdrowie - metamorfoza


Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?
Moja pierwsza wizyta w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie skierowana była na moją córkę, która od jakiegoś czasu skarżyła mi się że coraz ciężej się czuje, szybciej się męczy. Od kilku znajomych słyszałam dobre opinie o Projekcie Zdrowie więc postanowiłam udać się do specjalisty i pomóc mojemu dziecku. Po pierwszym tygodniu kuracji, kiedy zobaczyłam piękny spadek wagi u Lenki, pozazdrościłam jej;) A tak poważnie, stwierdziłam że skoro już po pierwszym tygodniu widać efekty kuracji to sama również chętnie spróbuję, a przy okazji będzie nam razem z córką raźniej.
Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?
Podjadałam, zawsze myślałam że nie jem za wiele, ale dopiero po przejściu na kurację zauważyłam jak wiele tych drobnych posiłków u mnie jest. Poza tym gubiły mnie słodkości i smażone potrawy.
Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?
Nie 🙂 Moja Pani dietetyk, zastępuje mi moje ulubione posiłki zdrowszymi ich wersjami. Jest pysznie. Proszę pamiętać że na diecie jest też moja córeczka, a ona już ma dużo większe wymagania. Bardzo odpowiadają nam słodkie podwieczorki w postaci pysznych smoothie, ciasteczek czy naszych ulubionych trufli.
Czy system cotygodniowych wizyt jest dla Pani wsparciem?
Zdecydowanie tak. Jestem zdania, że to świetne rozwiązanie, które pozwala utrzymywać wysoką motywację. Pani dietetyk mogła na bieżąco wprowadzać zmiany w diecie, w zależności od postępów. Dobrze jest mieć też kontrolę nad sobą. Myślę, że samemu ciężko byłoby się zmobilizować, pewnie szybko bym się zniechęciła i zrezygnowała z diety.
Co Panią motywowało do wytrwania na diecie?
Najbardziej cieszyły spadki kilogramów i coraz lepsze samopoczucie. Cieszę się że w tym sezonie wakacyjnym bez problemu ubiorę bikini. Polecam wszystkim.
Kilogramy chętnie przyjmiemy!!! Umów na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 698 001 242.
Nie czekaj i zapisz się już dziś!
projekt zdrowie
PROJEKT ZDROWIE
– POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

 projekt zdrowie

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button