AKTUALNOŚCI

Schronisko w Krzesimowie prosi o pomoc

Przedstawiciele Schroniska w Krzesimowie są zdesperowani, dlatego proszą o pomoc ludzi dobrej woli. Oto jak sytuację psów z Jackowa przedstawiają na swojej stronie fb.
Dramat psiaków z Jackowa trwa nadal. Jedna z dwóch starszych suczek wysterylizowanych przez miejscowego weterynarza niestety padła. Kolejna starsza suczka była w bardzo złym stanie (leżała, nie chciała jeść ani pić). Wczoraj zabraliśmy ją i trzy inne suczki do lecznicy w Świdniku. Druga z zabranych suczek miała zranione oczko, a właściwie w ogóle go nie było, kolejna mimo wysiłków lekarzy odeszła, czwarta to jeden ze szczeniaków. Okazało się, że jedna z suczek ma ropomacicze. Stan był tak zły, że mimo wysiłków lekarzy, nie dało się jej uratować.
Najstarsza jest w lecznicy, ma wysoka leukopcytozę (40.000) i lekarze walczą o jej życie. Oczko drugiej nadawało się już tylko do usunięcia. Dwie suczki zostały wysterylizowane. Wszystkie psiaki są anemiczne, zarobaczone i zapchlone, nigdy nie były odrobaczane ani odpchlane. Suczki spędzą kilka dni w lecznicy a potem na okres rekonwalescencji po zabiegu zabierzemy je na kilka dni do schroniska. Potrzebujemy pomocy. Całe stado trzeba odrobaczyć kilkakrotnie i odpchlić. Powinny też dostawać dobrą karmę, żeby je trochę wzmocnić przed planowanymi zabiegami. Na  stronie pomagam.pl zostanie ogłoszona zbiórka na pomoc dla tych maluchów(…)”
Kontakt: 691 522 924 oraz przez profil schroniska w Krzesimowie na fb. Pomoc rzeczową można kierować na adres schroniska w Krzesimowie, a wpłaty na konto:
Świdnickie-Stowarzyszenie-Opieki-nad-Zwierzętami
ul. Kosynierów 3/29
21-040 Świdnik
Nr konta: 32 1240 5497 1111 0000 5006 4065
dla przelewów zagranicznych:
PL 32 1240 5497 1111 0000 5006 4065
W treści: „darowizna na cel statutowy”
cel szczegółowy: psiaki z Jackowa
Pokaż mniej

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close