AKTUALNOŚCISPORT

Przełamanie młodzików Victorii

Po dwóch wyjazdowych porażkach z Janowianką Janów Lubelski i GLKS Głusk młodzicy starsi Victorii wreszcie zainkasowali trzy punkty. Podopieczni trenera Kacpra Świetlickiego na własnym boisku pokonali swoich rówieśników z Krzczonovii Krzczonów 1:0 (0:0). Warto dodać, że młoda „Victa” jest niepokonana u siebie od 2017 roku. Widać, że nasi młodzi piłkarze czują się świetnie na swoim boisku.
Bramka: Dawid Zieliński (54′-rzut wolny)
Victoria: Jurek Szymon, Julia Bartnik, Bartosz Suplewski, Maciej Młynarczyk, Mateusz Pawelec, Dawid Zieliński, Ryszard Podolak, Grzegorz Skubik, Jakub Skowronek oraz Łukasz Jurek, Adam Jaremek.
Gospodarze kontrolowali cały mecz. Bramkarz Szymon Jurek nie miał zbyt wielu okazji do interwencji. „Złotego” gola w drugiej połowie zdobył kapitan Dawid Zieliński, który popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale wpadła pod poprzeczkę bramki gości. Warto dodać, że Victoria tego dnia zagrała bez kontuzjowanych: Filipa Machula, Damiana Dąbskiego, Kacpra Makowskiego oraz Łukasza Wiśniewskiego. Ponadto z powodów rodzinnych nie mogli wystąpić: Jan Jaworski i Kacper Olech.
– Cieszę się z wygranej. Lecz bardziej cieszy mnie to, że graliśmy w końcu w piłkę, a nie tylko na zasadzie wybicia jej do przodu spod własnej bramki. Od razu widać było skutki. Czyste konto po stronie straconych goli to kolejny powód do zadowolenia. Myślę, że teraz z meczu na mecz będzie coraz lepiej – powiedział po potyczce z Krzczonovią trener Victorii Kacper Świetlicki.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button