AKTUALNOŚCI

Nie żyje potrącona kobieta

Wczoraj doszło do dwóch poważnych wypadków drogowych z udziałem pieszych. Jeden z nich był tragiczny w skutkach. Nie żyje potrącona 72-letnia mieszkanka gminy Trawniki. Okoliczności zdarzeń wyjaśniają policjanci.
Do pierwszego zdarzenia doszło w miejscowości Struża na drodze krajowej K-12 o godz. 16:40. 39-letni kierujący pojazdem marki VW Passat potrącił przechodzącą przez jezdnię 72-letnią mieszkankę gminy Trawniki. Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń i pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej zmarła na miejscu zdarzenia. Kierowca pojazdu był trzeźwy.
Do drugiego zdarzenia doszło w Świdniku na ul. Kosynierów tuż przed godziną 17. Kierująca pojazdem marki Toyota Yaris 20-letnia mieszkanka Świdnika potrąciła znajdującą się na przejściu 61-letnią kobietę. Poszkodowana z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Policjanci kolejny raz apelują o zachowanie ostrożności zarówno kierujących jak i pieszych oraz o konieczności używania elementów odblaskowych.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama