AKTUALNOŚCI

Dziękują za pomoc

Maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące czy posiłki- taką darmową pomoc otrzymują teraz chociażby służby medyczne. Ludzi dobrej woli nie brakuje, również w naszym regionie.

Do naszej redakcji zgłosiła się jedna z pań, która na co dzień pracuje w świdnickim szpitalu, z prośbą, by na łamach portalu podziękować lubelskiej krawcowej- Pani Dorocie Grusiewcz za przekazanie maseczek dla ekipy utrzymującej czystość i higienę w świdnickim SP ZOZ. Cała ekipa, w tym miejscu, dziękuję za zaangażowanie w przekazanie maseczek również Pani Monice Psiuk.

AKTUALIZACJA 28.04.2020: Pracownice ze świdnickiego szpitala po raz kolejny dziękują Pani Karolinie Grusiewcz za przekazanie następnej partii maseczek. Tym razem do Pań zajmujących się czystością w SP ZZ trafiło 50 maseczek.

Zwracamy się także z prośbą do naszych Czytelników. Jeśli znacie osoby, które bezinteresownie pomagają innym, w tej trudnej sytuacji- piszcie do nas. To nasi lokalni bohaterowie, którzy powinni być wyróżnieni za wsparcie i dobre serce jakie okazują innym. Zgłaszajcie się również jeśli potrzebujecie pomocy. Nasza redakcja zawsze stara się interweniować.

Kontakt do naszej redakcji: kontak@lsw24.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button