AKTUALNOŚCI

Włodawska policja zatrzymała prawo jazdy Świdniczaninowi

Policjanci weryfikują każde zgłoszenie nanoszone przez mieszkańców na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas weekendu policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Świdnika, który w obszarze zabudowanym pędził swoim fiatem z prędkością 110 km/h. Miejsce kontroli było wielokrotnie zaznaczane jako zagrożone przekraczaniem prędkości.

Krajowa Mapa Zagrożeń cieszy się dużą popularnością wśród społeczeństwa. Policyjne narzędzie informatyczne służy do przekazywania informacji na temat różnego rodzaju zagrożeń. Każde zgłoszenie jest sprawdzane i weryfikowane przez Policję.

Takim miejscem wielokrotnie zaznaczanym jako zagrożone przekraczaniem prędkości na KMZB jest ul. Różaniecka w m. Suszno. To właśnie tam policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali do kontroli 27-letniego mieszkańca Świdnika, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość swoim fiatem o 60 km/h. Przeprowadzony przez funkcjonariuszy pomiar wykazał, że kierowca fiata jechał z prędkością 110 km/h na odcinku drogi gdzie obowiązało ograniczenie do 50 km/h. Kierującemu za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali prawo jazdy.

źródło: Policja Lubelska

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button