AKTUALNOŚCI

Komendant będzie nadzorował pracę Wydziału Prewencji

Dzisiaj w świdnickiej komendzie odbyło się uroczyste wprowadzenie kom. Tomasza Jachowicza na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku. Gratulacje i życzenia złożyli komendantowi pracownicy i kadra kierownicza jednostki z zachowaniem reżimu sanitarnego. Komendant Tomasz Jachowicz będzie nadzorował pracę Wydziału Prewencji.

Dzisiaj o godzinie 9:30 w gmachu świdnickiej komendy odbyło się wprowadzenie na stanowisko I Zastępcy Komendanta kom. Tomasza Jachowicz. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Świdniku podinsp. Sławomir Kwiatkowski życzył mu skutecznej i efektywnej służby na nowym stanowisku. Gratulacje i życzenia złożyli komendantowi pracownicy i kadra kierownicza jednostki z zachowaniem reżimu sanitarnego

Z dniem 20 lipca 2020r. roku Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie powierzył mu pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku. Z dniem 01 listopada 2020r. powołał go na to stanowisko. Pan Komendant w świdnickiej komendzie będzie nadzorował pracę Wydziału Prewencji.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button