AKTUALNOŚCI

Pojazd znalazł się w rzece na dachu. Kierowca to 18-latek ze Świdnika

Minionego weekendu doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Dys. Kierowca Opla, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przełamał barierki ochronne i wpadł do rzeki. Pojazd znalazł się w rzece na dachu. Autem podróżowało trzech 18-latków.

Do wypadku doszło w sobotnią noc przed godziną 1:00 w miejscowości Dys. Jak ustalili wstępnie policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Opel najprawdopodobniej w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków panujących na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Następnie auto przełamało barierki ochronne i wpadło do rzeki Ciemięgi.

Pojazd znalazł się w rzece na dachu. Osobówką podróżowało trzech 18-latków, dwóch z nich o własnych siłach wydostało się z samochodu, z kolei trzeci, pasażer podróżujący z tylu został wydobyty podczas akcji ratowniczej. Następnie była prowadzona jego reanimacja. Nastolatek trafił w stanie ciężkim do szpitala. Pomocy medyczna została udzielona również dwóm pozostałym uczestnikom wypadku.

Kierowcą pojazdu okazał się 18-latek ze Świdnika. Był trzeźwy. Pojazd został odholowany na parking strzeżony. Teraz policjanci będą prowadzić postępowanie, które wyjaśni szczegółowe okoliczności tego wypadku drogowego.

Reklama

Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button