AKTUALNOŚCI

Podczas akcji będzie można zapisać się do klubu

Najbliższa akcja oddawania krwi w Świdniku odbędzie się już 2 kwietnia. Krwiodawcy zapraszają do ambulansu, który będzie oczekiwał na chętnych przed „PZL-Świdnik”. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości.

Podczas akcji będzie można zapisać się do klubu HDK-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki – bez względu na adres zamieszkania. Klub zaprasza w swoje szeregi krwiodawców, którzy wyrażają chęć współpracy w zorganizowanej grupie, na rzecz rozwoju honorowego krwiodawstwa.

-Pozwoli to nam tworzyć wspólne dzieło ratowania życia poprzez promowanie tej idei. Przynależność do klubu nie ponosi za sobą żadnych opłat, a jedynie będzie to forum konsultacyjne. Nasz klub liczy w tej chwili ok. 200 osób. Zarząd klubu, tak jak do tej pory, będzie nadzorował wszelkie sprawy związane z organizacją akcji i promowaniem honorowego krwiodawstwa. Jesteś chętny i otwarty na współpracę? Skontaktuj się z nami. Nie dotyczy to tylko pracowników „PZL-Świdnik”, a otwarci jesteśmy na mieszkańców miasta, powiatu , województwa lubelskiego i innych – zachęca Andrzej Słotwiński, Prezes Honorowy Klubu HDK-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik. S.A.

Kontakt:
-Andrzej Słotwiński Prezes Honorowy Klubu tel: 513 270 095 andrzejslotwinski@o2.pl
-Tomasz Patyra Prezes Klubu tel: 501 084 478 tomaszek.patyra@gmail.com
-Eugeniusz Kurza Wiceprezes Klubu tel: 601 343 856 eugeniusz.kurza@gmail.com

Reklama

reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button