AKTUALNOŚCI

Dwa groźne wypadki w gminie Piaski

Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń doszło wczoraj na terenie powiatu świdnickiego. W Piaskach zderzyły się dwa pojazdy osobowe, natomiast w miejscowości Piaski Wielkie doszło do najechania na leżącego na jezdni mężczyznę. Na szczęście w obydwu przypadkach zakończyło się na niegroźnych obrażeniach u osób poszkodowanych.

fot. policja

Tuż przed godziną 11.00 dyżurny świdnickiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Piaski. Na ulicy Zamojskiej doszło zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak ustalili policjanci kierujący Alfa Romeo 20-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Mazda 42-latkowi.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 29-letnia pasażerka Mazdy. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznała poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Podczas obsługi zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo i kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Do drugiego zdarzenia doszło w miejscowości Piaski Wielkie po godzinie 16:20. 32-letni kierowca samochodu marki Iveco najechał na leżącego na jezdni 31-latka z gminy Piaski. Okazało się, że 31-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obrażenia jakich doznał okazały się na szczęście niegroźne.

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button