AKTUALNOŚCI

Świdnicka policja rusza z kampanią”Oszustom Stop”

Dzisiaj w ramach inauguracji przedsięwzięcia na terenie Świdnika pojawiły się dwa banery przestrzegające przez działaniami oszustów oraz radami jak się zachować, aby uniknąć problemów. W kolejnych krokach kampanii na terenie miasta pojawią się plakaty informacyjne oraz zaprezentowane będą spoty filmowe ukazujące najczęstsze działania oszustów.

Świdnicka policja razem ze Starostwem Powiatowym w Świdniku w ramach akcji „Jestem bezpieczny” przygotowała kampanię informacyjną, której głównym celem jest podnoszenie bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu w zakresie przestępstw związanych z oszustwami. Chodzi o to, by przybliżyć mieszkańcom metody działania oszustów oraz przekazać wiedzę jak rozpoznać i ustrzec się przed takimi przestępstwami.

Przygotowano materiały informacyjne oraz filmy, które będą przedstawiane mieszkańcom w kolejnych odsłonach. Dzisiaj na terenie miasta w ramach przedsięwzięcia zawisły dwa banery: jeden z nich pojawił się przed Komendą Powiatową Policji w Świdniku, a drugi przed Centrum Usług Socjalnych w Świdniku.

Za włączenie się w akcję i pomoc w realizacji poszczególnych etapów kampanii policjanci dziękują pracownikom Dziennego Domu Seniora oraz Akademii Młodzieżowej ze Świdnika.

Reklama

reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button