AKTUALNOŚCI

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Świdniku

W Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku odbyło się dziś pożegnanie komendanta jednostki. Młodszy inspektor Sławomir Kwiatkowski odszedł na emeryturę. Świdnicką jednostką pokieruje podinspektor Zbigniew Oleszczuk, któremu powierzono obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku.

W uroczystości udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinspektor Artur Bielecki.W uroczystej zbiórce udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinspektor Artur Bielecki, kadra kierownicza jednostki oraz przedstawiciele związków zawodowych.Podczas tej uroczystości odczytano rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie o zwolnieniu ze służby Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku.

Odchodzący na emeryturę młodszy inspektor Sławomir Kwiatkowski zgodnie z policyjnym ceremoniałem pożegnał się ze sztandarem. Młodszy inspektor Sławomir Kwiatkowski służbę w policji rozpoczął w 1998 roku. Od tego czasu pełnił służbę w pionie kryminalnym. W 2016 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego w Chełmie.

Ze świdnicką jednostką związany był od 2017 roku, kiedy objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku. Jednostką kierował od 2020 roku. Podczas dzisiejdzej uroczystości odczytano również rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku. Został nim podinspektor Zbigniewowi Oleszczuk, który do tej pory pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie.

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button