AKTUALNOŚCI

Gdzie będą protestować rolnicy?

W związku z protestem rolników wobec polityki obecnego rządu, zaplanowanym na najbliższą środę, występować będą utrudnienia w ruchu na głównych ulicach w Lublinie. Nad bezpieczeństwem czuwać mają lubelscy policjanci.

Protest w Lublinie planowany jest w godzinach od 9:00 do 14:00. Uczestnicy z wykorzystaniem maszyn rolniczych będą przemieszczać się głównymi ulicami Lublina. Trasa przejazdu zawiera się w obrębie ulic: Rondo Kasprzaka, Aleja Witosa, Aleja Tysiąclecia, Rondo Dmowskiego, Aleja Solidarności, Rondo Kuklińskiego. W drodze powrotnej uczestnicy protestu zatrzymają się Alejach Tysiąclecia na odcinku pomiędzy ulicą Lubartowską, a Rondem Dmowskiego, co może się wiązać z dodatkowymi utrudnieniami.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, całkowicie wstrzymany zostanie ruch w obrębie ulic znajdujących się na trasie przejazdu. Funkcjonariusze kierować będą mieszkańców na alternatywne trasy. Po przejściu uczestników zgromadzenia, ruch będzie sukcesywnie przywracany. Na terenie województwa lubelskiego zaplanowano na jutro także protesty w Biłgoraju i w Łukowie.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button