KULTURA I ROZRYWKA

Ogłoszenie wyników konkursu „Fotografie z dawnej pracy”

Portal Aplikuj.pl wyłonił zwycięzców konkursu „Fotografie z dawnej pracy”. Chodziło o wspólne stworzenie wyjątkowej galerii zdjęć z aktywności zawodowej Polaków i pokazanie realiów panujących przed laty. Konkurs miał też na celu ukazanie, jak bardzo zmieniły się warunki społeczno-kulturowe i życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci.

Zabawa skierowana była do wszystkich osób mających ukończony 50. rok życia, z województw podkarpackiego i lubelskiego, które zechciały podzielić się swoimi fotografiami związanymi ze swoją dawną pracą.

Właśnie ogłoszono wyniki tegorocznej edycji fotograficznej zabawy. Przez trzy miesiące uczestnicy dzielili się pamiątkowymi fotografiami, które pokazują ich dawne środowisko pracy. Tak powstała galeria, która ukazuje zmiany w realiach życia zawodowego Polaków. Pierwsze miejsce zajmuje fotografia, na której ukazana jest praca na stanowisku pielęgniarki.

Zachęcamy do obejrzenia galerii pod wskazanym adresem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-galeria Patronem projektu był portal Lsw24.

fot.: Aplikuj.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button