KULTURA I ROZRYWKA

Konkurs „Murale w Dolinie Giełczwi”

Lokalna Grupa Działania „Dolina Giełczwi” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Murale w Dolinie Giełczwi”.

Na obszarze LGD „Dolina Giełczwi” zostały wykonane 4 antysmogowe murale ścienne. Murale powstały w ramach realizacji projektu współpracy „Rekreacja i atrakcja” realizowanego w partnerstwie z LGD Poleska Dolina Bugu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe o wartości 500 zł do sieci sklepów Decathlon.

Pierwszą nagrodzoną fotografię wyłonią internauci podczas głosowania na Facebooku, a drugą wskaże jury konkursowe LGD.

Co trzeba zrobić?

– Wykonać fotografię prezentującą jeden z 4 antysmogowych murali ściennych wykonanych na zlecenie LGD „Dolina Giełczwi” i znajdujących się na terenie gmin: Milejów, Piaski, Rybczewice i Trawniki.

– Przesłać 1 fotografię wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mailowy LGD: biuro@dolinagielczwi.org

Uwaga! Można zgłosić tylko jedno zdjęcie!

Kto może wziąć udział?

Uczestnikiem konkursu może być pełnoletni mieszkaniec obszaru LGD, tj. gminy Mełgiew, Milejów, Piaski, Rybczewice lub Trawniki. Fotografie można przesyłać do 5 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 listopada.

Projekt jest współfinansowany w ramach w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW na lata 2014-2020.

Szczegóły dotyczące konkursu

źródło: LGD Dolina Giełczwi

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button