AKTUALNOŚCIEDUKACJASPONSOROWANE

Kursy maturalne w Oświata Lingwista

Zespół Oświata Lingwista przygotował ofertę profesjonalnych kursów przygotowujących do zdania matury z wysokim wynikiem. Wybrane szkolenia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów. Program kursów bierze pod uwagę aktualne wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie zagadnień maturalnych. Dzięki temu kursanci przerobią cały materiał i będą gotowi na egzamin maturalny. Największym zainteresowaniem cieszą się kursy z matematyki i języka polskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Oświata Lingwista w tym zakresie.

Kurs maturalny z matematyki 

Od lat matematyka jest tym przedmiotem, którego obawia się najwięcej maturzystów. Obowiązkiem każdego z nich jest zdobycie minimum 30% punktów, aby zdać egzamin maturalny i otrzymać świadectwo dojrzałości. W odpowiedzi na potrzeby maturzystów, zespół Oświata Lingwista przygotował kurs maturalny z matematyki. Celem tego kursu jest przygotowanie uczniów do egzaminu z tego przedmiotu poprzez powtórzenie wiedzy i zagadnień objętych podstawą programową z zakresu podstawowego. Program kursu jest ściśle dopasowany do podstawy programowej i standardów egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i pięcioletniego technikum. Ponadto pod uwagę brane są wymagania maturalne na 2023 rok. 

Kursy dostępne są w formie stacjonarnej w Lublinie lub też w formie online, dzięki czemu może skorzystać z nich większa liczba osób. Wymiar całego kursu maturalnego z matematyki to 100 godzin, a kursanci dodatkowo w prezencie otrzymują dwugodzinne warsztaty z technik uczenia się i zapamiętywania. 

Kurs maturalny z języka polskiego (poziom rozszerzony)

Dużym zainteresowaniem maturzystów cieszy się także kurs maturalny z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Podczas kursu powtarzane są zagadnienia z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Duży nacisk kładzie się na rozwiązywanie zadań maturalnych, w tym przygotowywanie odpowiedzi argumentacyjnej. Kursy maturalne w Oświata Lingwista przygotowywane są w oparciu o podstawę programową  i wymagania egzaminacyjne CKE. Szczegółowy program kursu rozszerzonego z języka polskiego obejmuje: historię literatury, teorię literatury, poetykę, wypracowania i wypowiedzi argumentacyjne, pisanie wypowiedzi argumentacyjnej,  a także rozwiązywanie zadań maturalnych. 

Kurs ma wymiar 100 godzin i dostępny jest w formie stacjonarnej oraz online. Kursanci dodatkowo w prezencie otrzymują dwugodzinne warsztaty z technik uczenia się i zapamiętywania.

Dla kogo są kursy maturalne?

Kursy maturalne w Oświata Lingwista przygotowano z myślą o uczennicach i uczniach, którzy chcą odpowiednio przygotować się do egzaminu maturalnego i osiągnąć na nim wysoki wynik. Jest to niezbędne w przypadku rekrutacji na wybrane kierunki studiów, a także daje maturzystom większe możliwości wyboru wymarzonego kierunku. 

Zapraszamy do zapisów

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą kursów maturalnych w Oświata Lingwista, a także wybrania interesującej Cię tematyki. Każde szkolenie przygotowywane jest z troską o najdrobniejsze detale i ma pomóc kursantom w osiągnięciu wysokiego wyniku na egzaminie maturalnym. Pod tym względem Oświata Lingwista z Lublina to placówka godna zaufania. 

artykuł sponsorowany

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również
Close
Back to top button