SPONSOROWANE

Pomysłowy prezent na chrzciny – na każdą kieszeń. Pomożemy Ci w wyborze!

Chrzest Święty stanowi jedno z pierwszych tak ważnych wydarzeń w życiu dziecka. Zgodnie ze zwyczajem, na ceremonię zjeżdża się najbliższa rodzina, by towarzyszyć maluszkowi w tej szczególnej chwili. Prezent na chrzciny dla dziecka powinien być przemyślany i stanowić piękną pamiątkę. Niekoniecznie musi to być produkt z górnej półki – jak się okazuje, znacznie cenniejsze są prezenty podarowane od serca, opatrzone indywidualnymi dedykacjami. W tym wpisie pokażemy Ci kilka z nich: zapraszamy na krótki przegląd prezentów na chrzciny, zasługujących na uwagę.

Biżuteria, jako ponadczasowy prezent na chrzciny. Czas docenić srebro

Wyroby biżuteryjne idealnie wpisują się w tematykę prezentów, wręczanych dziecku z okazji chrztu. Wbrew pozorom, nie tylko złoto najwyższej próby nadaje się do tego, by obdarować nim maluszka. Równie atrakcyjne wizualnie pozostaje srebro, które może przybierać rozmaite formy. Jedną z najchętniej wybieranych na prezent na chrzciny okazują się medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej. Co więcej, biżuterię tego typu można opatrzyć jedyną w swoim rodzaju personalizacją. Wygrawerowane imię dziecka albo data chrztu uczynią medalik unikatowym – w ten sposób stanie się on niepowtarzalną pamiątką.

Srebrne medaliki występują w wielu kształtach, a naszym zdaniem warto poświęcić chwilę na przejrzenie tych w formie serc. Delikatny ornament lub złocenia będą dodatkowymi atutami, podobnie personalizowane pudełeczko do przechowywania biżuterii. Jeśli interesuje Cię prezent na chrzciny w oryginalnym wydaniu, wstąp do sklepu internetowego Murrano i dokładnie obejrzyj dostępne medaliki i krzyżyki na łańcuszkach. Dla dziewczynki trafnym wyborem będzie również bransoletka, na przykład z zawieszką w kształcie aniołka oraz specjalną blaszką, przeznaczoną pod grawerunek. Poprzez personalizację uczynisz prezent wyjątkowym i zyskasz gwarancję, że nikt inny nie obdaruje dziecka takim samym upominkiem.

Wspomnienia, zamknięte w albumie: podaruj go na prezent z okazji chrzcin

Wywoływanie zdjęć jest pięknym zwyczajem, który warto pielęgnować. Coraz więcej młodych osób docenia papierowe fotografie i oprócz zbioru w formie cyfrowej, decyduje się kolekcjonować wspomnienia również w tradycyjnych albumach. Jeżeli chodzi o prezenty na chrzciny, wśród nich niezwykle ważne miejsce zajmują albumy, tworzone na indywidualne zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy ma okazję zaprojektować niepowtarzalny prezent na chrzciny!

Okładka może zawierać zdjęcie dziecka oraz jego imię, jak też dowolny tekst – cytat, datę, życzenia. Grafika powinna nawiązywać do tematyki Chrztu Świętego albo do dzieciństwa. Urocze króliczki z balonikami to motyw, idealnie wpisujący się w charakter uroczystości. Personalizowany album na zdjęcia pozwoli zebrać wszystkie fotografie w jednym miejscu. Co za tym idzie, obdarowane nim dziecko będzie mogło po latach wrócić wspomnieniami do dnia swojego chrztu. Wystarczy, że rodzice wywołają najpiękniejsze zdjęcia i umieszczą je w albumie. Tak powstanie unikalna pamiątka przyjęcia przez dziecko pierwszego Sakramentu Świętego.

Subtelny prezent, upamiętniający chrzciny. Doskonały dla dziewczynki!

Wśród niedrogich, a zjawiskowych prezentów na chrzciny należy wymienić także szkatułki z pozytywką. Są to eleganckie wyroby, które pomieszczą różnorodne skarby. Można w nich przechowywać biżuterię, ale nie tylko – wie o tym każda dziewczynka! Pierwsze liściki miłosne i dziesiątki drobiazgów muszą mieć swoje miejsce. Wewnątrz szkatułki na pewno będą bezpieczne. Co więcej, drewniana szkatułka to cudowna dekoracja pokoju dziecięcego: sprawdzi się jako prezent na chrzciny i na pewno będzie używana przez wiele długich lat. Zachęcamy Cię do wirtualnych odwiedzin w sklepie z prezentami Murrano. Znajdziesz w nim setki propozycji prezentowych na chrzciny. Co istotne, prawie każdy z upominków można bezpłatnie spersonalizować – sprawdź, jakie to proste i znajdź prezent, który godnie upamiętni chrzciny dziecka.

artykuł sponsorowany

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button