AKTUALNOŚCISPORT

Czwarta porażka Oleśni z rzędu

Trwa fatalna passa A-klasowych futbolistów Ludowego Klubu Sportowego Oleśnia. Ostatnio podejmując na własnym boisku wyżej notowaną drużynę Błękitu Cyców zespół z Oleśnik uległ gościom 0:3 (0:0). Była to już czwarta porażka z rzędu w rundzie wiosennej. Mało tego. Czwarta zanotowana do zera…
Oleśnia: Wojtek Mrugała, Paweł Kropornicki, Piotr Wójtowicz, Dominik Wronka (63′ Dawid Szewczak), Łukasz Kamiński, Kamil Kluch, Jakub Kochalski, Krzysztof Nastulak, Grzesiek Kowalski, Grzegorz Mazur, Maciej Marek.
Trzeba przyznać, że Oleśnia w pierwszej połowie prezentowała się bardzo dobrze. Nasza drużyna kontrolowała spotkanie i nie pozwalała na zbyt wiele przyjezdnym. W drugą część meczu lepiej weszli goście. Szybko bo już w 49 minucie potwierdzili to strzeloną bramką. Świetnie w polu karnym odnalazł się doskonale znany wszystkim Karol „Defis” Zawrotniak i strzałem od poprzeczki umieścił piłkę w siatce. Goście dalej grali „swoje”. Solidnie w obronie i skutecznie w ataku zdobywając jeszcze dwie bramki. W końcówce spotkania Grzegorz Mazur nie wykorzystał sytuacji sam na sam z golkiperem cycowian i mecz zakończył się wynikiem 0:3.