SPORT

POŻEGNANIE SZKOŁY Z UFKS ŚWIDNIK

Pożegnanie szkoły z UFKS Świdnik to impreza podsumowująca rok treningów w klubie piłkarskim działającym przy Zespole Szkół nr 2 w Świdniku. Od września ubiegłego roku 40 młodych chłopców z roczników 2007-2008 rozpoczęło przygodę, a raczej zabawę z piłka pod okiem trenerów: Michała Chylińskiego, Grzegorza Martyniuka i Mariusza Sypenia. Dlatego też koniec szkoły był świetną okazją do tego aby zarząd klubu mógł im i ich rodzicom podziękować za wspólnie spędzony czas.
Chłopcy zakończyli treningi turniejem, w którym nie był najważniejszy wynik, a dobra zabawa. Tak też było mimo deszczowej pogody. W imprezie oprócz zawodników UFKS-u grali również goście z UKS Remis, podopieczni trenera Ireneusza Kellera. Zmagania trwały ponad dwie godziny, a po imprezie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale za zaangażowanie oraz słodycze. Zawodnicy Uczniowskiego Fantastycznego Klubu Sportowego nagrodzeni zostali dodatkowo pamiątkowymi dyplomami za rok treningów.
foto UFKS
Podczas zakończenia dyplomy i medale wręczali: Maciej Gamla, prezes UFKS Świdnik i Arkadiusz Bzowski, sekretarz klubu. Obecny także był trener GPTS Avia Świdnik Jacek Czerniakowski, który w ramach współpracy obu klubów już od 6 lipca zacznie pracę z rocznikiem 2007, właśnie pod szyldem wiodącego klubu w mieście. Dlatego też chłopcy za aprobatą swoich rodziców będą mogli się dalej rozwijać pod żółto-niebieskimi barwami.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button