AKTUALNOŚCISPORT

Tytani vs. Towers Opole w zaciętym meczu

W minioną sobotę na nowym stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego w Lublinie w półfinale futbolu amerykańskiego spotkali się Tytani z Towers Opole. Po zaciętym i wyrównanym meczu lepsi okazali się jednak goście. Mecz zakończył się wynikiem 28:41.
Spotkanie rozpoczął rzutem monetą wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs, który w lokalnym środowisku sportowym jest dobrze znaną i bardzo cenioną postacią. -Mamy to szczęście że pan Waldemar jest naszym kibicem i przyjacielem Tytanów – mówią zawodnicy – Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym sezonie, dzięki którym nasza rodzina staje się coraz większa i coraz silniejsza. To był dla nas bardzo dobry sezon, wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsca, nabraliśmy nowego doświadczenia, zarówno sportowego, jak i organizacyjnego, pozyskaliśmy także nowych sponsorów, kontakty i partnerów, dostaliśmy super wsparcie z Miasta Lublin, a na nasze mecze przychodziło wielu wspaniałych kibiców – komentuje mówi Karol Sidorowski, prezes i manager Tytanów Lublin – Za rok 10-lecie LKFA Tytani Lublin, a już teraz szykujemy się do tego ważnego roku. Wkrótce rekrutacje do seniorów Tytanów oraz naszej drużyny futbolu flagowego małych Gigantów – dodaje.
Tytani Lublin okazali się najlepszą drużyną grupy A Ligi Futbolu Amerykańskiego (LFA 2) i dlatego mieli przywilej rozgrywania półfinału fazy play-off przed własną publicznością.
Tytani to zespół, który działa już od 2009 roku, promując futbol amerykański na Lubelszczyźnie.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close