AKTUALNOŚCISPORT

XX Jubileuszowa edycja Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu rozlosowana!

We środę odbyło się losowanie XX jubileuszowej edycji Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w Świdniku. W rywalizacji na sezon 2018/2019, tradycyjnie zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF „Świt” w Świdniku, weźmie udział 26 drużyn podzielonych na trzy ligi. Organizatorzy na jubileusz przygotowali szereg atrakcji i niespodzianek. Pierwsza już w najbliższą niedzielę. O godz. 18.30 na oficjalne otwarcie sezonu zostanie rozegrany towarzyski mecz młodziczek: MKS Avia Świdnik – LKS Wierzchowiska! Zapraszamy do kibicowania!
Partnerami rozgrywek futsalowych w nowej hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym są: IBRA, Neptun, Olimp Trofea Sportowe, Hydrocentrum, Lokalny Przegląd Piłkarski, Głos Świdnika i Nowy Tydzień w Świdniku. Liga, jako jedyna w województwie lubelskim, będzie rozgrywana pod honorowym patronatem Zbigniewa Bartnika – Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. LZPN będzie także dokonywał obsady sędziów futsalowych na rozgrywki.
Pełne informacje na: http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,3103840,xx-jubileuszowa-edycja-powiatowej-amatorskiej-ligi-futsalu-rozlosowana-.html?fbclid=IwAR0enIgqHRNRRYoQ5Qf0zwfs8Z95xkap3Eo8MTolqPsy1p6yHeQ7Ect5fI0

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button