AKTUALNOŚCI
HOT NEWS

PILNE: DWA NOWE PRZYPADKI ZARAŻENIA W POWIECIE ŚWIDNICKIM!

AKTUALIZACJA: W POWIECIE ŚWIDNICKIM SĄ 2 NOWE PRZYPADKI ZARAŻENIA KORNAWIRUSEM. TRZECI TO KOBIETA Z POWIATU JANOWSKIEGO. BARDZO PRZEPRASZAMY ZA POMYŁKĘ, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE ZE WZGLĘDU NA BŁĘDNY KOMUNIKAT Z URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO.

Jak informuje Agnieszka Strzępka– rzecznik prasowy wojewody lubelskiego- na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

– jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie dobrym, z powiatu janowskiego, która  miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

reklama reklama

– jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie średnim, z powiatu świdnickiego, która  miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

– jednej kobiety w przedziale wieku 0-20 lat w stanie dobrym, z powiatu świdnickiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.

W związku z z nowymi przypadkami dziś zostały zamknięte 2 oddziały w świdnickim szpitalu. Piszemy o tym tutaj (link). Na dzień 27 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 77 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 osoby zmarły.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close