AKTUALNOŚCI

Spadł z rusztowania. Został przetransportowany do szpitala helikopterem

Wczoraj doszło do nieszczęśliwego zdarzenia w trakcie wykonywania prac budowlanych. 63-letni mężczyzna podczas murowania świetlicy wiejskiej na terenie gm. Milejów spadł z rusztowania i upadł na ziemię z wysokości około 2 metrów. Został przetransportowany do szpitala helikopterem przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas prac budowlano-remontowych, szczególnie na wysokości i podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi. Chwila nieuwagi, a także rutyna może doprowadzić do nieszczęścia.

Dyżurny KPP w Łęcznej otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku przy pracy. Do zdarzenia doszło w godzinach południowych podczas budowy świetlicy wiejskiej w miejscowości Popławy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni pracownik wykonując prace budowlane spadł z rusztowania znajdującego się na wysokości około 2 metrów. W wyniku upadku na ziemię mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala helikopterem przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button