AKTUALNOŚCI
HOT NEWS

Świdnik znów „zalany” podczas burzy… (zdjęcia)

Minął zaledwie miesiąc od ostatniej burzy z gradobiciem w naszym regionie, a dziś- 8 czerwca- Świdnik znów musi się zmagać z problemem zalanych ulic, piwnic i garaży. Jak powiedział nam, tuż po godzinie 17.00. st. kpt. Paweł Dańko z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdniku:

„Na ten moment, strażacy zostali wysłani do 8 zdarzeń na terenie Świdnika, ponieważ właśnie tyloma wozami strażackimi dysponujemy na raz. Reszta zgłoszeń czeka w kolejce. Strażacy będą do nich wysyłani w kolejności ustalonej przez dyżurnego.”– rzecznik PSP w Świdniku dodaje, że otrzymane zgłoszenia dotyczą ulic: Głogowej, Wiśniowej, Kalinowej, Hryniewicza, Ratajczaka, Piłsudskiego, Wyszyńskiego oraz ronda przy supermarkecie Kaufland. Do pomocy świdnickim strażakom skierowane zostały zastępy z OSP Trzeszkowice i Krzesimów oraz z posterunku PSP w Piaskach.

Poza gminą Świdnik do KP PSP nie wpłynęły zgłoszenia z innych gmin w powiecie. Działania strażaków na zalanych terenach potrwają zapewne do późnych godzin nocnych. Szczegóły dzisiejszych interwencji w związku z tym podamy jutro rano.

Galeria zdjęć nadesłanych przez czytelników:

Reklama
film. ul. Hryniewicza w Świdniku

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close