KULTURA I ROZRYWKA

Piaski: Zmiany w Miejskim Centrum Kultury

Od blisko 24 lat funkcję dyrektora w Miejskim Centrum Kultury w Piaskach pełnił Hieronim Pietrzyk. Wraz z nowym rokiem doszło jednak do zmiany na tym stanowisku.

Dotychczasowy dyrektor MCK przeszedł po łącznie 34 latach pracy na zasłużoną emeryturę. Na stanowisku zastąpi go teraz Marta Jakubowska. O zmianie poinformował burmistrz Piask Michał Cholewa, jednocześnie dziękując za zaangażowanie i lata praca na rzecz kultury w Piaskach H. Pietrzykowi:

” W imieniu całego samorządu gminy Piaski chciałbym bardzo serdecznie podziękować za te wszystkie lata pracy i życzyć aby emerytura była czasem odpoczynku ale i realizacji własnych marzeń.”– napisał burmistrz.

Podkreślił również, że nowa dyrektor to osoba młoda i energiczna. Burmistrz nakreślił także kierunek w jakim ma zmierzać rozwój jednostki:

„Miejskie Centrum Kultury ma przede wszystkim odpowiadać na potrzeby mieszkańców ale także wyjść ze swoją ofertą poza Piaski m.in. Bystrzejowice (Centrum Aktywności Lokalnej) , Wierzchowiska (powstająca świetlica). Wszystkich mieszkańców proszę o polubienie profilu MCK Piaski https://www.facebook.com/Miejskie-Centrum-Kultury-w-Piaskach-808356065912321 – to tutaj będą zamieszczane wszelkie informacje nt. funkcjonowania tej jednostki. Proszę również Państwa o wszelkie uwagi i sugestię. Tylko wspólnie zbudujemy „fajne” Miejskie Centrum Kultury.”– dodał M. Cholewa.

Nowej dyrektor MCK w Piaskach życzymy samych sukcesów i zrealizowania założonych planów.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button