KULTURA I ROZRYWKA

Ostatni moment na baśń o Podzamczu

Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi i fundacja „Architekci kultury” w Świdniku zachęcają do udziału w konkursie literackim dla dzieci „Baśń o Podzamczu”. Jutro mija ostateczny termin nadsyłania prac. Swoją baśń o Podzamczu można stworzyć w dowolnej konwencji literackiej. Jury oceni oryginalność tekstu oraz poprawność gramatyczną i językową. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas prezentacji filmu „Ktoś tu był, ktoś tu żył. Historia pałacu w Podzamczu w filmowym skrócie”.

Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody niespodzianki, a wszyscy uczestnicy – dyplomy. Do konkursu literackiego można zgłaszać swoje prace do 13.10.2021r.

Regulamin konkursu literackiego i karta zgłoszenia

reklama reklama

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Jego operatorem jest Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej oraz Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych

Mełgiewski GOK od września ma swoją siedzibę w Pałacu w Podzamczu. Nowy adres to: Podzamcze 22, 21-007 Mełgiew. Kontakt telefoniczny: kom. 600-354-983.

Próby Orkiestry Dętej Gminy Mełgiew, nauka gry na instrumentach dętych oraz próby Mażoretek – grupy starszej, odbywają się w Mełgwi.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close