AKTUALNOŚCIEDUKACJA

Konkurs dla młodzieży z gminy Świdnik

Powiatowa policja zachęca młodzież z gminy Świdnik w wieku 13-15 lat do wzięcia udziału w konkursie „Myślę, widzę, reaguję – jestem bezpieczny”. Pracą konkursową będzie stworzenie krótkiego filmiku/rolki promującego bezpieczeństwo na drodze i zamieszczenie go na Facebook’u z hasztagiem: #bezpiecznagminaswidnik lub #bezpiecznyswidniknadrodze. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku pod patronatem honorowym Urzędu Miasta Świdnik organizuje konkurs mający na celu promowanie bezpieczeństwa na drodze. Każdy uczestnik ma za zadanie przygotowanie krótkiego filmiku/rolki (nie dłuższego niż jedna minuta) prezentującego tematy związane z powyższą tematyką i uwzględniającego właściwe zachowania w ruchu pieszych, kierowców jednośladów, pojazdów lub komunikacji publicznej.

Zgłoszenia oraz prace konkursowe należy przesłać w terminie do 30 listopada 2023 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 grudnia br.

Ważne:

Link do arkusza zgłoszeniowego znajduje się TUTAJ, natomiast regulamin konkursu w załączeniu poniżej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, w szczególności z zasadami zgłaszania i przesyłania prac konkursowych.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button